Baucomex

Zámečnická a klempířská výroba

Výroba zámečnických a klempířských výrobků a lehkých ocelových konstrukcí včetně montáže

Firma disponuje klempířskou a zámečnickou dílnou v areálu ČEZ a.s., elektrárny Chvaletice (cca 600 m2) včetně skladovacích a manipulačních prostor (cca 1.100 m2). Dílna je vybavena moderními stroji německé a švýcarské výroby - signovací stroje, linka na střihání plechu, padací nůžky, stroje na výrobu snímatelných pouzder, automatický stroj MABI a další stroje na zpracování plechu a výrobu plechových dílů. Tuto výrobu zajišťuje firma po celém území České republiky a v evropských zemích. Výrobu provádějí kvalifikovaní pracovníci podle českých norem, norem DIN, AGI, ASTM a podle DEP.

Zákazník má možnost objednat si pouze předvýrobu plechových dílů a polotovarů dle svých potřeb a požadavků (izometrie, dokumentace atd.). V případě potřeby poskytujeme i zaměřovače, který provádí vlastní zaměření.


Kontaktní informace

BAUCOMEX CZ, s.r.o.

IČ: 170 46 998
Švédská 43
150 00 Praha 5

Telefon: 257 310 576
Fax: 257 314 130
E-mail: info@baucomex.cz


Technické izolace – Průmyslové izolace – Tepelné izolace – Chladové izolace – Protipožární izolace – Protihlukové izolace – Akustické izolace – Zvukové izolace – Protihlukové kryty – Tlumiče hluku – Protihlukové stěny – Buňkové tlumiče VZT – Kulisové tlumiče VZT – Izolace turbíny – Izolace potrubí a těles – Izolace parovodů a horkovodů – Izolace nádrží – Izolace kotlů – Izolace chladíren a mrazíren – Tepelně izolační materiály – Izolační šité matrace – Zámečnická a klempířská výroba – Klempířské výrobky a prefabrikáty – Opláštění hal a budov – Zateplení fasád

Copyright © 2009 — BAUCOMEX CZ, s.r.o.